Fotografia Chrztu

oferta 2024 / 2025

Witajcie w naszym świecie fotografii Chrztu Św.. Pozwólcie że Was oprowadzimy.

Poznajmy się

Cześć. Z tej strony Jarek i Karol. Jesteśmy zespołem pozytywnie zakręconych ludzi których pasją jest fotografia. Zajmujemy się realizacją fotoreportaży Ślubnych oraz chrztu. Wykonujemy również zdjęcia komunijne, rodzinne i okolicznościowe. Fotografujemy także eventy. Ponadto wykonujemy sesje biznesowe i nie tylko.

Z prawdziwą przyjemnością wykonamy dla Was fotoreportaż z uroczystości Chrztu św. Waszej pociechy. W zależności od Waszych oczekiwań zakres naszych prac sam chrzest, przygotowania a także przyjęcie po uroczystości.

Zapraszamy Was więc do naszego świata fotografii chrztu św.. Zachowajcie razem z nami piękno swoich ważnych chwil.

Chrzest Basi - 28.10.2018 Pomiechówek - 0033

Nasze Standardy

Nasz styl fotografowania najlepiej obrazują fotografie zamieszczone na naszej stronie.

Wykonując fotoreportaż z uroczystości Chrztu Św. staramy się działać w ukryciu ale jednocześnie być blisko Was by na wykonanych zdjęciach pokazać to co dla Was najważniejsze – momenty wzruszeń, chwile radości, emocje i miłość. To właśnie wtedy powstaje Wasza historia. 

Wykonanie zdjęć podczas Chrztu Waszej pociechy to jednak nie wszystko. Istotnym elementem jest zabezpieczenie całego materiału w trzech niezależnych od siebie kopiach bezpieczeństwa znajdujących się w trzech niezależnych miejscach. W ten sposób minimalizujemy ryzyko utraty Waszych fotografii do minimum. Kolejnym istotnym elementem jest selekcja zdjęć a w dalszej kolejności ich obróbka a także weryfikacja finalnego fotoreportażu na tzw. drugą rękę. 

To co dla nas kluczowe to jakość o którą dbamy na każdym etapie współpracy. Jakość zdjęć, jakość obsługi która wiąże się także z przystępną formą dostarczenia wykonanych i gotowych już prac.

Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam swobodnie podejść do każdego zlecenia i skupić się tylko na kadrach tak by przekazać Wam pamiątkę odpowiedniej jakości.

Fotoreportaż z Chrztu Św.

Nasz standardowy fotoreportaż z Chrztu Św. jest prosty i czytelny a przede wszystkim zawiera wszytko to czego oczekują rodzice nowo narodzonego dziecka. 

Pełny zakres fotografowania

Możliwość fotografowania od przygotowań aż po uroczyste przyjęcie - w zależności od wybranego pakietu i Waszych potrzeb

mini sesja
w dniu Chrztu Św.

Możliwość realizacji sesji w dowolnym momencie dnia. Kilkanaście zdjęć portretowo - plenerowych jako uzupełnienie fotoreportażu.

Nieograniczona
ilość zdjęć

Otrzymacie fotoreportaż z Chrztu w pełnej rozdzielczości + pakiet dokumentacyjny w postaci wszystkich pozostałych zdjęć w wersji poglądowej.

prywatna galeria w internecie

Galerię udostępnimy dla Was i dla Waszych gości w przeciągu 14 dni od terminu Chrztu na czas 6 m-cy.

błyskawiczny czas realizacji

Wszystkie gotowe prace w tym materiały fizyczne przekażemy Wam terminie do 90 dni od Chrztu Waszej pociechy

Zdjęcia do pobrania z serwera

Fotoreportaż w pełnej rozdzielczości oraz pakiet dokumentacyjny będziecie mogli pobrać z naszego serwera

Do 50 pieknych
odbitek

W zależności od wybranego pakietu otrzymacie od nas nawet 50 szt. odbitek w formacie 15x23 cm.

Realizacja w Warszawie lub Trojmieście

Realizacja na terenie Warszawy, Trójmiasta lub okolic w promieniu do 40 km.

Bogaty wybór fotoproduktów

W naszym katalogu znajdziecie szeroki wybór indywidualnie projektowanych fotoalbumow, fotoksiążek etc.

Magiczne Światełko w czasie przyjęcia

Nasza autorska konstrukcja. W chwili kiedy odpalamy światełko goście chętnie do niego pozują przez co wychodzą niesamowite portrety. Magiczne światełko świetnie się sprawdza także przy zdjęciach niepozowanych.

Nasze mobilne Magiczne Światełko uruchamiamy wielokrotnie podczas przyjęcia dzięki czemu uchwycone zostają niepowtarzalne momenty w estetyczny sposób, nie do osiągnięcia przy normalnej technice fotografowania. To świetna alternatywa dla popularnych dziś foto-budki czy foto-lustra.

 

Nasze Fotoprodukty

Nasz_slub_Ola_&_Michal_07_08_2021 - 0519

Przygotowaliśmy dla Was coś jeszcze, przepiękną linię fotoproduktów o potężnych możliwościach ich konfiguracji:

 • fotoalbumy
 • fotoobrazy
 • fotoksiążki
 • fotokarty okolicznościowe
 • fotokalendarze

i inne. Z pełną ich linią zapoznasz się poniżej:

Nasze Pakiety Fotografii Chrztu

Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy gotowe pakiety fotografii Chrztu Św. szyte na miarę potrzeb każdego rodzica.

Cennik standardowy

Poznajcie także nasze opcje dodatkowe. Możecie z nich również skorzystać.

Przebieg współpracy

Zazwyczaj nasza współpraca przebiega według następującego schematu:

 • Współpracę zaczynamy od dopełnienia wszelkich formalności
 • Na około 1-2 tygodnie przed terminem Chrztu Waszej pociechy otrzymacie od nas formularz informacyjny w którym aktualizujemy wszystkie już posiadane informacje a także pytamy Was o harmonogram dnia oraz inne ważne dla Was elementy
 • Fotografowanie rozpoczynamy od wcześniej ustalonego z Wami momentu.
 • Nie zapominamy również o krótkiej trwającej kilkanaście minut mini sesji w dniu chrzcin którą możemy wykonać w dowolnej chwili.
 • Wykonanie fotoreportażu chrztu św. kończymy zabezpieczeniem zgromadzonego materiału w trzech niezależnych kopiach bezpieczeństwa.
 • Jeśli w Waszym zamówieniu jest sesja plenerowa innego dnia to staramy się ją zrealizować w przeciągu pierwszych dwóch  tygodni po chrzcinach Waszej pociechy. Sesje całodniowe wyjazdowe i zagraniczne planujemy z większym wyprzedzeniem czasowym.
 • Wykonany gotowy już fotoreportaż przekazujemy w Wasze ręce w terminie do 14 dni od chrzcin Waszej pociechy lub sesji plenerowej w pierwszej kolejności w postaci prywatnej galerii na naszej stronie.
 • Współpracę kończymy przekazaniem fizycznym gotowych prac w postaci foto pamiątek tj. albumów, odbitek etc. Przekazanie to następuje najpóźniej w terminie 60 dni od dnia chrztu lub sesji plenerowej.

Rezerwacja terminu

Chrzest Św. Franciszka 05.05.2019 00154
Cieszymy się że udało się Wam  przebrnąć przez te wszystkie informacje. Zdajemy sobie sprawę z faktu iż zapewne potrzebujecie chwilę czasu na przemyślenie tego wszystkiego. W razie potrzeby piszcie śmiało a najlepiej zadzwońcie do nas. Odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.
 
Zapraszamy również na niezobowiązujące spotkanie przy dobrej kawie. Porozmawiamy wówczas na Waszych oczekiwaniach. Wysłuchamy Waszych pytań i sugestii a także opowiemy więcej o sobie i o tym jak pracujemy. Spotkanie będzie również okazją  do tego abyście mogli od razu ocenić jakość naszych pamiątek fotograficznych.
 
A Jeśli już teraz jesteście zdecydowani na to aby wspólnie popracować to kolejnym etapem jest rezerwacja terminu która wiąże się z podpisaniem umowy oraz wpłatą opłaty rezerwacyjnej. Umowa może zostać podpisana osobiście lub on-line zaś opłata rezerwacyjna może zostać wpłacona także osobiście lub przelewem na konto.
Aby zarezerwować termin wybierzcie pakiet który Was interesuje klikając na nim w przycisk “Zarezerwuj termin”. W ten sposób zostaniecie przeniesieni do formularza rezerwacji terminu którego wypełnienie pozwoli nam na dopełnienie wszelkich formalności.
Życzymy Wam samych udanych decyzji