Korzyści i pomysły na wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej

Sesja narzeczeńska ma w sobie wiele ukrytych zalet i płynących korzyści. Oprócz zdjęć które będą nierozłącznym uzupełnieniem Waszego fotoreportażu ślubnego, oswoicie się z aparatem, poznacie bliżej sposób i styl pracy fotografa. Dla osoby wykonującej zdjęcia to informacje jak się odnajdujecie w takiej roli, czy lubicie zdjęcia spontaniczne, szalone czy skłaniacie się ku bardziej pozowanym. To niedoceniona wartość przez Pary Młode które nie chcą sesji lub się wahają czy ją sobie wykonać. Inną korzyścią takiej sesji jest też możliwość wykorzystania z niej zdjęć w trakcie przygotowań do ślubu. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na wykorzystanie fotografii narzeczeńskich.

Na podziękowania dla rodziców

Jednym z pomysłów na wykorzystanie zdjęć z sesji narzeczeńskiej są foto albumy które możecie wręczyć na weselu swoim rodzicom w ramach podziękowań. To idealna pamiątka która nigdy nie przeminie. Wiele Par Młodych wręcza swoim rodzicom w ramach podziękowań kosze słodkości, kwiaty czy też alkohol. Kwiaty jednak zwiędną, słodycze zostaną zjedzone, alkohol wypity a foto albumy  z Waszymi zdjęciami z sesji narzeczeńskiej pozostaną na zawsze.

Foto obrazy

Zamiennie zamiast foto albumów w ramach podziękowań dla rodziców można im wręczyć piękne foto obrazy. Z pewnością będzie to trafiona pamiątka która będzie zdobiła ścianę domu waszych rodziców.

Oryginalne zaproszenie gości

Nieodzownym elementem przygotowań do dnia ślubu i wesela jest zaproszenie gości. Jest mnóstwo pomysłów na formę w jakiej można to uczynić, jednak najpopularniejszą jest wręczenie zaproszenia ślubnego.  Wybór oferowanych przez różnych wykonawców dostępnych na rynku zaproszeń jest ogromny. Można jednak pokusić się o coś bardziej oryginalnego. Własny projekt  z wykorzystaniem zdjęć z sesji narzeczeńskiej będzie tu najlepszym rozwiązaniem zwłaszcza jeśli chcemy mieć pełny wpływ na to jak takie zaproszenie ma wyglądać. Tak wykonane zaproszenie z pewnością na dłużej zostanie zachowane przez Waszych gości. Któż bowiem wyrzuca do kosza papier na którym są pamiątkowe zdjęcia bliskich i rodziny.  

Coś dla gości

Wiele Par Młodych zastanawia się także nad formą podziękowań dla gości. Jednym z niedrogich  sposobów takiego podziękowania są odbitki, oczywiście z wykorzystaniem zdjęć z sesji narzeczeńskiej. Odbitkę można położyć obok talerzyka lub na nim. Jeszcze lepiej jeśli Wasze zdjęcie będzie wzbogacone o krótki tekst np. „Dziękujemy”, „Fajnie że jesteś” lub inny przez Was wymyślony. To fajna ale też tania forma podziękowania gościom weselnym za ich przybycie.

Podsumowanie

Warto zapytać fotografa o możliwość realizacji sesji narzeczeńskiej. Wykonane podczas sesji zdjęcia z pewnością będą stanowiły piękną pamiątkę. Takie fotografie staną się uzupełnieniem Waszego fotoreportażu ślubnego i wraz z nim będą tworzyły piękną historię która na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Zachęcamy do kontaktu z nami. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko możliwość realizacji sesji narzeczeńskiej. Wykonamy dla Was również fotoreportaż ślubny a także opowiemy, doradzimy i  pomożemy w realizacji wyżej wymienionych i wielu innych pomysłów na wykorzystanie fotografii narzeczeńskich.