Taniec w Chmurach

Zapewne zależy Wam na tym aby Wasz pierwszy taniec był wyjątkowy. Niech to będzie zatem coś extra. Co więc powiecie na … taniec w chmurach? Tak, jest on możliwy dzięki naszej wydajnej wytwornicy ciężkiego dymu który unosi się nad parkietem do wysokości kolan. Nasz gęsty śnieżnobiały ciężki dym nie ma zapachu. Daje nietuzinkowy efekt unoszenia się w chmurach. Snując się delikatnie nad ziemią, stwarza atmosferę pełną uroku, tajemniczości, a zarazem romantyczności. Jest idealnym rozwiązaniem także w sytuacji kiedy nie jesteście zbyt dobrzy w tańcu. Ukryje on Wasze drobne wpadki i niedoskonałości, odsłoni natomiast to co najważniejsze czyli szczęście i radość na Waszych Twarzach. Uzupełnieniem Ciężkiego dymu będą także fontanny iskier które zostaną odpalone pod koniec Waszego tańca.

Podczas realizacji fotoreportażu staramy się być niewidoczni dzięki czemu Wasze zdjęcia będą szczere, naturalne i ponadczasowe. Zapewnimy pełen profesjonalnym oraz miłą atmosferę już od pierwszego kontaktu a także pewność że żaden z kluczowych i najważniejszych momentów nie zostanie pominięty. Gwarantujemy również błyskawiczny czas realizacji. Pierwsze gotowe zdjęcia z Waszego wydarzenia  zobaczycie jeszcze w tym samym dniu lub do 48 godzin od czasu ich realizacji zaś pełny fotoreportaż będzie gotowy do kilkunastu dni od Waszego terminu.

Zainteresowana/y? Gotowa/y poznać szczegóły? Napisz do nas już teraz. Zapytaj o swój termin, Powiedz nam o swoich oczekiwaniach. Otrzymasz ofertę szytą na miarę Twoich potrzeb.