Magiczne Światełko

Nasza autorska konstrukcja.

W chwili kiedy odpalamy światełko goście chętnie do niego pozują przez co wychodzą niesamowite portrety. Nasze mobilne Magiczne Światełko uruchamiamy wielokrotnie podczas przyjęcia dzięki czemu uchwycone zostają niepowtarzalne momenty w estetyczny sposób, nie do osiągnięcia przy normalnej technice fotografowania.

Usługa cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko na weselach ale także na przyjęciach z okazji chrztu, komunii, osiemnastek, studniówek i innych imprez okolicznościowych. Realizując usługę wielokrotnie spotykamy się ze stwierdzeniem ze strony gości że to coś niespotykanego.

Gorąco polecamy.

Nasze pakiety Magicznego Światełka

Opcje dodatkowe

Chcesz umilić swoje przyjęcie czymś niespotykanym? Poszukujesz czegoś orginalnego i nowego? Mamy dla Ciebie nasze Magiczne Światełko. To świetna alternatywa dla popularnych dziś fotobudki czy fotolustra. Magiczne światełko jest mobilne dzięki czemu każde zdjęcie jest wykonane z innej perspektywy i w dowolnym miejscu sali. Ponieważ wykonane w Magicznym światełku fotografie są w pełnej rozdzielczości można je wywołać nawet na wielkich formatach.

Nasza oferta Magicznego Światełka zawiera wszystko to czego oczekuje każdy organizator wydarzenia. Znajdziesz w niej między innymi:

Dogodny Czas fotografowania*

To Wy zdecydujecie ile czasu będziemy fotografować

błyskawiczny czas realizacji

Gotowe zdjęcia otrzymasz już po kilkunastu dniach

Nieograniczona ilość zdjęć

Otrzymacie wszystkie zdjęcia z Waszego wydarzenia

prywatna galeria w internecie

Przede wszystkim dla Was a także dla Waszych Gości

Bezpłatny dojazd w Wa-wie i Gdańsku

Na terenie Warszawy i Gdańska oraz do 40 km od miasta

Zdjęcia w wersji cyfrowej

Fotografie będą do pobrania bezpośrednio z serwera

Bogaty wybór foto produktow

fotoalbumy, fotoksiążki, fotoobrazy i inne.

Profesjonalna obsługa

Najwyższa jakość i przystępna cena

* - Z prawdziwą satysfakcją oraz przyjemnością wykonamy pamiątkowe fotografie z Ważnego dla Was wydarzenia przy użyciu naszego Magicznego Światełka. Sfotografujemy urodziny, imieniny, ważne rocznice, osiemnastki czy też imprezy panieńskie i kawalerskie oraz inne uroczystości. Wspólnie ustalimy zakres naszej pracy oraz jej czas.

Wypełnij formularz i ... do zobaczenia na Twojej imprezie.