Portfolio - Chrzest Św.

Wyjątkowe i podniosłe wydarzenie w życiu dziecka i jego rodziców – Chrzest Święty. To okazja do wspólnego przeżycia tej niezwykłej chwili. To moment w którym spotyka się cała rodzina z całej Polski a nawet najdalszych zakątków świata. Warto te chwile uchwycić i zachować na pamiątkowych i wyjątkowych fotografiach które zawsze będą przywoływać uczucia, emocje i wzruszenia.

Zdjęcia z Chrztu Świętego zawsze przywołują te najwspanialsze momenty, uchwycone w sposób dyskretny ulotne chwile podniosły klimat i ciepło rodzinne.

Podczas wykonywania fotoreportażu z uroczystości Chrztu Świętego w kościele fotografujemy nie tylko te najważniejsze chwile ale dokumentujemy przebieg całej uroczystości. Na życzenie wykonamy także dla Was pamiątkowe zdjęcia pod ołtarzem już po samej uroczystości.

Fotoreportaż z Chrztu Świętego możemy rozszerzyć o przygotowania podczas których staramy się uchwycić Waszą radość, miłość i wzajemne relacje. To często jej też moment na wykonanie pamiątkowych portretów Waszej pociechy oraz Wasz samych.

Uzupełnieniem fotoreportażu z Chrztu Świętego jest fotografowanie przyjęcia i wszystkich wydarzeń które mają wtedy miejsce. Są to rodzinne rozmowy, zabawy dzieci na placach zabaw i inne ważne dla Was chwile. Dodatkową atrakcją dla Was i dla zaproszonych Gości w czasie przyjęcia będzie nasz autorski pomysł i rozwiązanie – Magiczne Światełko. To okazja na wykonanie niesamowitych portretów które później można np. oprawić w ramkę czy powiesić na ścianie w formie dużego foto - obrazu.

Idealnym dopełnieniem całości jest sesja rodzinna wykonywana w dniu chrztu. Sesję najlepiej wykonać w czasie przyjęcia np. w okolicy obiektu w którym gościcie swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych. Na sesję zapraszamy również całą rodzinę.

Nasza oferta fotoreportażu z chrztu świętego podzielona jest na poszczególne elementy z których sami możecie w wygodny sposób stworzyć pakiet na miarę Waszych oczekiwań.

Zainteresowani? Gotowi poznać szczegóły? Napiszcie do nas już teraz. Zapytajcie o swój termin, Powiedzcie nam o swoich oczekiwaniach. Otrzymacie ofertę szytą na miarę Waszych potrzeb.